Layout BG (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
