Layout BG (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Background
ug: تەگلىك

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
