Layout BG (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background
ca: Fons

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Layout
ca: Disposició

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
