Layout BG (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
