Layout BG (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Reset
sv: Återställ

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background
sv: Bakgrund

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
