Layout BG (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
