Layout BG (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
