Layout BG (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
