Layout BG (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: Background
ro: Fundal

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Layout
ro: Prezentare

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
