Layout BG (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Background
vi: Nền

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Layout
vi: Bố cục

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Overlay Color
vi: Màu Che phủ

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
