Layout BG (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Layout
sl: Postavitev

en: Page
sl: Stran

en: About
sl: O modulu
