Layout Builder Awesome Sections (1.0.6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Background Image
de: Hintergrundbild

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Class
de: Klasse

en: Background Type
de: Hintergrundtyp

en: Section class
de: Abschnittsklasse
