Layout Builder Awesome Sections (1.1.3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Background color
es: Color de fondo

en: Class
es: Clase

en: Section class
es: Clase de la sección
