Layout Builder Awesome Sections (1.1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Background color
vi: Màu nền

en: Class
vi: Lớp
