Layout Builder Awesome Sections (1.1.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Class
hu: Osztály

en: Section class
hu: Szakasz osztálya

en: -none-
hu: -nincs-

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
