Layout Builder Awesome Sections (1.1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Center
it: Centro

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Class
it: Classe
