Layout Builder Awesome Sections (1.1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Class
sk: Trieda
