Layout Builder Awesome Sections (1.1.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Background color
ca: Color de fons

en: Class
ca: Classe

en: Section class
ca: Classe de la secció

en: -none-
ca: -cap-
