Layout Builder Awesome Sections (1.1.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Class
fi: Luokka

en: Section class
fi: Alueen luokka
