Layout Builder Awesome Sections (1.1.5) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Center
no: Midtstilt

en: Background Image
no: Bakgrunnsbilde

en: End
no: Slutt

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Class
no: Klasse

en: Layout Builder
no: Layoutbygger
