Layout Builder Awesome Sections (1.1.6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Class
fr: Classe

en: Section class
fr: Classe de la section

en: -none-
fr: -aucun-
