Layout Builder Awesome Sections (1.1.6) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Class
ru: Класс

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
