Layout Builder Awesome Sections (1.1.7) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Class
fa: کلاس

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
