Layout Builder Awesome Sections (1.1.7) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Class
gl: Clase
