Layout Builder Awesome Sections (1.1.7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Background color
he: צבע רקע

en: Section class
he: מחלקת מקטע
