Layout Builder Awesome Sections (1.1.7) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Center
is: Miðja

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Background color
is: Bakgrunnslitur
