Layout Builder Awesome Sections (1.1.7) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Background color
ja: 背景色

en: Class
ja: クラス

en: -none-
ja: -  無  -

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
