Layout Builder Awesome Sections (1.1.8) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Class
pl: Klasa

en: Section class
pl: Klasa sekcji

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
