Layout Builder Awesome Sections (1.1.8) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Class
tr: Sınıf

en: Section class
tr: Bölüm sınıfı

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
