Layout Builder Awesome Sections (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Class
sv: Klass

en: Section class
sv: Sektionsklass
