Layout Builder Awesome Sections (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Background color
uk: Колір тла

en: Class
uk: Клас

en: Section class
uk: Класс секції

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
