Layout Builder Base (8.x-1.0-beta11) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
