Layout Builder Base (8.x-1.0-beta11) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Normal
mr: साधारण

en: Height
mr: उंची
