Layout Builder Base (8.x-1.0-beta12) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Normal
nl: Normaal

en: Height
nl: Hoogte

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Fixed
nl: Vast

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Standard
nl: Standaard

en: Black
nl: Zwart

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: Cover
nl: Omslag

en: Default alignment
nl: Standaarduitlijning

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Styles
nl: Stijlen

en: Modifiers
nl: Stijlwijzigingen

en: Big
nl: Groot

en: Default color
nl: Standaardkleur

en: Dark
nl: Donker

en: Contain
nl: Bevatten
