Layout Builder Base (8.x-1.0-beta12) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Container
pl: Kontener

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Normal
pl: Zwykły

en: Height
pl: Wysokość

en: Medium
pl: Średnie

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: White
pl: Biały

en: Standard
pl: Standardowe

en: Black
pl: Czarny

en: Choose
pl: Wybierz

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Styles
pl: Style

en: Big
pl: Duży

en: Dark
pl: Ciemny

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
