Layout Builder Base (8.x-1.0-beta14) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Height
ca: Alçada

en: Medium
ca: Mitjana

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Fixed
ca: Fixat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Standard
ca: Estàndard

en: Black
ca: Negre

en: Choose
ca: Tria

en: Justify
ca: Justifica

en: Styles
ca: Estils

en: Dark
ca: Fosc
