Layout Builder Base (8.x-1.0-beta14) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Container
da: Beholder

en: Default
da: Standard

en: Background
da: Baggrund

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Height
da: Højde

en: End
da: Slut

en: Fixed
da: Fast

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: White
da: Hvid

en: Grey
da: Grå

en: Black
da: Sort

en: Choose
da: Vælg

en: Justify
da: Justeret

en: Content Container
da: Indholdsbeholder

en: Dark
da: Mørkt

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
