Layout Builder Base (8.x-1.0-beta15) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Container
sk: Kontajner

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Normal
sk: Normálny

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Standard
sk: Štandardná

en: Black
sk: Čierna

en: Choose
sk: Vybrať

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: Styles
sk: Štýly

en: SettingsForm
sk: Formulár s nastaveniami
