Layout Builder Base (8.x-1.0-beta15) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Height
te: ఎత్తు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Black
te: నలుపు
