Layout Builder Base (8.x-1.0-beta16) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Left
hy: Ձախ

en: Standard
hy: Ստանդարտ
