Layout Builder Base (8.x-1.0-beta16) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
