Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Normal
af: Normaal

en: Black
af: Swart
