Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: Id
bg: Номер

en: Right
bg: Дясно

en: Black
bg: Черен
