Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Height
el: Ύψος

en: Medium
el: Μέσο

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: Standard
el: Βασικό

en: Black
el: Μαύρο

en: Justify
el: Πλήρης στοίχιση

en: Styles
el: Στυλ
