Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Container
ja: コンテナー

en: Default
ja: デフォルト

en: Background
ja: 背景

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Normal
ja: ノーマル

en: Height
ja: 高さ

en: Medium
ja: 中程度

en: Id
ja: ID

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Fixed
ja: 固定

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Standard
ja: 標準

en: Classes
ja: クラス

en: Black
ja: ブラック

en: Choose
ja: 選択

en: Justify
ja: 正当化する

en: Styles
ja: スタイル

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
