Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: Black
kk: Қара
