Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Height
ku: بەرزی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Black
ku: ڕەش

en: Choose
ku: هەڵبژێرە
