Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Normal
lv: Normāls

en: Height
lv: Augstums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Standard
lv: Standarta

en: Black
lv: Melns

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Styles
lv: Stili
