Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: White
sl: Bela

en: Standard
sl: Standardni
