Layout Builder Base (8.x-1.0-beta17) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Container
ur: کنٹینر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Normal
ur: عمومی
